Informace pro rodiče

O co vlatně jde?

Hlavním zaměřením našeho projektu je organizace akcí a výprav pro děti a mládež, které mají rády dobrodružství, chtěly by se naučit šermovat, střílet z luku nebo jezdit na koni a vyzkoušet si, jaké to je stát se hrdinou z oblíbené knihy nebo filmu. Pro ty, které by chtěly okusit svět LARPu, ale neví kde začít.

Nepočítáme, že se účastníci během jednoho víkendu vše naučí - projdou intenzivní "nalejvárnou" a je pak na nich, jak budou získané dovednosti rozvíjet. A navíc získají možnost jet se známou skupinou lidí na první LARPy nebo bitvy. Spolu táboříme, vaříme a můžeme poskytnout místo v historických stanech nebo nějaké vybavení na půjčení.

Pro koho to pořádáme?

Věková hranice účastníků není nijak omezená. Většina nováčků má mezi 10 a 15tým rokem, ale pokud je někomu třikrát tolik a přesto se cítí být nováčkem ve světě LARPu nebo ho láká některé z témat, je akce samozřejmě vhodná i pro něj. Stejně tak jsou vítaní rodiče, kteří by chtěli vyzkoušet, cože to vlastně ty jejich děti baví.

Přihlášení

Přilásit dítě můžete jednoduše zasláním mailu, ve kterém uvedete následující:

  • počet, jméno a věk účastníků
  • tel.: kontakt na rodiče nebo jiné příbuzné v době akce (pro případy nouze)
  • případné zdravotní komplikace, alergie nebo nároky na dietu
  • Pokud máte zájem o pravidelné informace o plánovaných akcích, můžete přidat ještě e-mailovou adresu, na kterou je máme posílat.

Mobilní telefony sebou děti smějí mít, ale doporučujeme nebýt nervozní, když je dlouho nezvedají:) Pošlete jim prostě zprávu, ať se ozvou, až bude volněji. Kdyby se dělo něco vážného, někdo už by se Vám samozřejmě dávno ozval.

 

Kontakt pro přihlášení:

hranicari@hurecko.cz

tel.: 776 140 099
tel.: 775 979 006

Základna:

27008 Hředle 25
(okr. Rakovník)

Co je to LARP?

  • Odkaz na pěkné vysvětlení na Wiki
  • Stručné vysvětlení na larp.cz