Velký hraničářský sněm

Vážení hraničáři, mladší hraničáři,

k příležitosti oslavy výročí 150 let od založení našeho sboru oficiálně svolávám velký sněm královských hraničářů, a to v termínu 20.- 23.7. na obvyklé místo. Sněmy nám slouží již dlouhá léta k setkávání, přátelskému porovnání hraničářských schopností a řešení problémů po celém království. Věřím, že se opět setkáme v hojném počtu.

Velitel královských hraničářů Crowley

Přihláška

Google formulář ZDE

Termín

20.7.- 23.7.
Příjezd: čtvrtek mezi 18:00 a 19:00, sraz v táboře (bude na svém obvyklém místě). Auto nechte na louce před lesem. Do tábora doražte pěšky. Můžete dorazit i později, ale možná se ochudíte o část programu.
Odjezd: neděle kdykoli během dne

Místo konání

Divočina (u vesnice Horky u Vrchovan, na vyžádání zašlu mapičku)

Cena

700,- Kč
Platba na účet 670100-2202288179/6210, přihláška je platná teprve po připsání peněz.
Do poznámky prosím uveďte jméno účastníka.

Omezení

Víkend je určen pro účastníky alespoň jednoho hraničářského tábora (tedy s titulem hraničář či mladší hraničář), ovšem každý si může dle svého uvážení přivézt i rodiče či přátele (max. 2 hosté na jednoho hraničáře).
U hraničářů mladších 10 let je žádoucí, aby si dovezli vlastního plnoletého rádce (může být i hraničář), který by jim pomáhal řešit problémy běžného dne ( jeden na max. 5 dětí). Rádce se samozřejmě může účastnit celého programu, bude-li stíhat zabezpečovat své svěřence :)

Ubytování

Ve vlastních stanech, upřednostněte přírodní barvy. Pokud se vám s nimi nebude chtít tahat, za příplatek 100,- na osobu vás můžeme ubytovat v historickém stanu nebo "chatce".

Stravování

Bude zajištěno od pátečního oběda do nedělní snídaně včetně. Jakékoli speciální požadavky uveďte do přihlášky, vyřešíme je individuálně :)

Program

Můžete se těšit na zdokonalování vašich hraničářských schopností, soutěže, držení hlídek, výzvy, a samozřejmě zakončení sněmu tradiční hostinou.

Kontakt pro jakékoli dotazy

Veronika Kühnelová
Mail: KuhnelovaV@gmail.com
Tel: 736 254 843


Dobrovolníci

K přípravě tábora a pomoci v průběhu akce sháníme dobrovolníky (pracanty starší 13 let). Pro vás bude příjezd už ve čtvrtek dopoledne (podrobnější info dodám až se akce bude blížit). Zvýhodněná cena pro dobrovolníky: 500,- Kč
Pokud máte zájem, zaškrtněte dané políčko v přihlášce.

Hraničářský výcvik 2023

Z důvodu značené časové vytíženosti kadetů a vedoucích výcviku a dostatečného počtu mladších hraničářů a hraničářů v Královském hraničářském sboru, letos základní hraničářský výcvik nebude. Nové rekruty budeme opět hledat až v roce 2024.

Na hraničáře a mladší hraničáře se těším na Velkém sněmu,

Crowley